Aktualności Książka LIFESTYLE

MISTYFIKATOR – prawdy nie ukryje żadna maska

15 lutego 2021 r. będzie miała premierę pierwsza książka Joanny Parasiewicz w portfolio Wydawnictwa Szara Godzina -

Data publikacji: 2021-01-25
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: MISTYFIKATOR – prawdy nie ukryje żadna maska
Kategoria: Książka, LIFESTYLE

15 lutego 2021 r. będzie miała premierę pierwsza książka Joanny Parasiewicz w portfolio Wydawnictwa Szara Godzina – „Mistyfikator”.

MISTYFIKATOR - prawdy nie ukryje żadna maska Książka, LIFESTYLE - 15 lutego 2021 r. będzie miała premierę pierwsza książka Joanny Parasiewicz w portfolio Wydawnictwa Szara Godzina - „Mistyfikator”.

15 lutego 2021 r.  będzie miała premierę  pierwsza książka Joanny Parasiewicz w portfolio Wydawnictwa Szara Godzina – „Mistyfikator”.  Fascynująca opowieść  o dążeniu za wszelką cenę do lepszego życia.
Opowieść o inności, odrzuceniu i samotności, talencie, pasji i namiętności, która tworzy i niszczy.
A w tle barwny obraz wielokulturowego  Lwowa i Berlin szalonych lat 20. początku XX wieku.

1917 rok, Lwów. Wojna zbliża się ku końcowi, ale miasto wrze w ogniu narodowych ambicji. Po 16-letnim Wiktorze Foglu, opuszczonym przez matkę synu lokalnego wariata, nikt nie spodziewa się za wiele. Jest albinosem, a więc odmieńcem.

Nic nie boli tak bardzo jak inność. Nic bardziej nie motywuje niż bieda i upokorzenie. Wiktor Fogel, dzięki przypadkowemu spotkaniu teatralnego charakteryzatora, odkrywa talent do przeobrażania twarzy. W poszukiwaniu szczęścia, spełnienia i prawdziwej miłości opuszcza płonący Lwów. 

Berlin lat 20. jest Sodomą i Gomorą Europy. To miasto rozpusty i dekadencji, domów uciech i kabaretów.  Wiktor Fogel nie jest już śmierdzącym zgniłą rybą chłopcem z lwowskich podwórek. Otacza go sława geniusza charakteryzacji i alchemika, który wynalazł eliksir młodej skóry. Dokąd zaprowadzą go sława, pieniądze i namiętność?

Poznaj Wiktora Fogla, którego niezwykły talent stanowi zarazem uśmiech losu i przekleństwo. Odwiedź wielokulturowy Lwów oraz Berlin opętany gorączką swinga.

O Joannie Parasiewicz 

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, specjalistka prawa międzynarodowego. Frankofilka i wielbicielka kultury żydowskiej. Na co dzień zajmuje się działaniami promocyjno-marketingowymi jednej ze spółek technologicznych. Teksty jej autorstwa publikowane są w mediach biznesowych i branżowych. „Mistyfikator” to kolejna książka w jej dorobku po „Uskrzydlonych”, powieści historycznej o pierwszych lotnikach i czasach Belle Époque.

A to już wiesz?  ALEK ROGOZIŃSKI - SPOTKANIE AUTORSKIE

„Mistyfikator” Joanny Parasiewicz ukaże się nakładem Wydawnictwa Szara Godzina 15 lutego 2021 r. Powieść będzie  dostępna w internetowych i stacjonarnych księgarniach w całej Polsce. 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
MISTYFIKATOR - prawdy nie ukryje żadna maska Książka, LIFESTYLE - 15 lutego 2021 r. będzie miała premierę pierwsza książka Joanny Parasiewicz w portfolio Wydawnictwa Szara Godzina - „Mistyfikator”.
Hashtagi: #Książka #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy