Wiadomości branżowe

Banki Spółdzielcze z Grupy BPS bohaterem świątecznej iluminacji ul. Nowy Świat w Warszawie

Banki Spółdzielcze z Grupy BPS bohaterem świątecznej iluminacji ul. Nowy Świat w Warszawie
Od 7 grudnia zapraszamy na spacer ulicą Nowy Świat w Warszawie. Ulica rozbłyśnie inauguracyjnie pod szyldem Banków Spółdzielczych z Grupy BPS. W ten sposób Grupa BPS chce ciepło i świątecznie kojarzyć się klientom, środowiskom opiniotwórczym, turystom z Polski i ze świata.- Niech Banki Spółdzielcze są rozpoznawalne w dużych miastach tak dobrze jak w mniejszych miejscowościach. W aglomeracji warszawskiej działa 201 placówek Banków Spółdzielczych z Grupy BPS. - podkreśla Urszula Rożalska, Dyrektor Departamentu Komunikacji Banku BPS – Często wyjaśniamy, że dzięki temu, że jesteśmy bankami lokalnymi, a w mieście - bankami dzielnicowymi - można u nas liczyć na prawdziwie indywidualne, ludzkie podejście. U nas są ludzie, nie systemy. A ulica Nowy Świat to ważny punkt na mapie Warszawy. Cieszę się, że będziemy gościć z naszymi dekoracjami w tak prestiżowym i reprezentacyjnym miejscu. Wierzę, że świąteczna iluminacja będzie pozytywnie nastrajać przechodniów, którym życzymy samych dobrych dni w Święta i Nowy Rok.Do wykonania dekoracji świątecznych użyto ponad 130 000 diod LED. Na każdym

Od 7 grudnia zapraszamy na spacer ulicą Nowy Świat w Warszawie. Ulica rozbłyśnie inauguracyjnie pod szyldem Banków Spółdzielczych z Grupy BPS. W ten sposób Grupa BPS chce ciepło i świątecznie kojarzyć się klientom, środowiskom opiniotwórczym, turystom z Polski i ze świata.

– Niech Banki Spółdzielcze są rozpoznawalne w dużych miastach tak dobrze jak w mniejszych miejscowościach. W aglomeracji warszawskiej działa 201 placówek Banków Spółdzielczych z Grupy BPS. – podkreśla Urszula Rożalska, Dyrektor Departamentu Komunikacji Banku BPS ? Często wyjaśniamy, że dzięki temu, że jesteśmy bankami lokalnymi, a w mieście – bankami dzielnicowymi – można u nas liczyć na prawdziwie indywidualne, ludzkie podejście. U nas są ludzie, nie systemy. A ulica Nowy Świat to ważny punkt na mapie Warszawy. Cieszę się, że będziemy gościć z naszymi dekoracjami w tak prestiżowym i reprezentacyjnym miejscu. Wierzę, że świąteczna iluminacja będzie pozytywnie nastrajać przechodniów, którym życzymy samych dobrych dni w Święta i Nowy Rok.

Do wykonania dekoracji świątecznych użyto ponad 130 000 diod LED. Na każdym końcu ulicy będą bramy świetlne. Pomiędzy nimi jedenaście dużych ażurowych girland z logo Banków Spółdzielczych z Grupy BPS i kompozycją kolorowych bombek. Latarnie ozdobi 48 świetlistych kul. Będą też żywe choinki z zielonymi i złotymi bombkami. Iluminacja zbudowana jest wyłącznie z energooszczędnych diod w odcieniach ciepłej bieli i zieleni oraz chłodnych białych imitujących iskrzący śnieg. Projekt dekoracji powstał w pracowni Multidekor, przy współpracy Stowarzyszenia Nowy Świat.

Przy Rondzie De Gaulle?a przygotowano świąteczną instalację, której centralnym punktem będzie zielony fotel ? bohater kampanii Banków Spółdzielczych z Grupy BPS. Charakterystyczny zielony fotel symbolizuje specyfikę działalności banków spółdzielczych, gdzie każdy klient traktowany jest #jakVIP. Od września bieżącego roku Banki Spółdzielcze z Grupy BPS prowadzą kampanię w stolicy, która przybliża markę i jej wartości Warszawiakom.

***

Grupa BPS to największe zrzeszenie banków spółdzielczych w Polsce. Tworzy je 365 banków spółdzielczych. To jest około 64% wszystkich banków spółdzielczych działających w kraju. Suma banków spółdzielczych zrzeszonych z Bankiem BPS wynosi prawie 59 mld złotych, a suma depozytów zgromadzonych w Bankach Spółdzielczych – 50 mld złotych. Każdego dnia Banki Spółdzielcze Grupy BPS obsługują 6 mln klientów. Łączna liczba prawie 3 tys. placówek i blisko 4 tys. bankomatów daje pozycję bilansowaczołowej instytucji finansowej w Polsce. Banki spółdzielcze obsługują klientów indywidualnych, mają bliskie relacje z mikro, małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Grupa BPS oferuje usługi finansowe w zakresie obsługi maklerskiej, faktoringu, leasingu, funduszy inwestycyjnych, czy zarządzania wierzytelnościami. Więcej na: www.grupabps.pl, www.bankbps.pl

A to już wiesz?  Jadąc na Święta uważaj na tych ulicach! Raport Ergo Hestii

 

Źródło Bank Polskiej Spółdzielczości S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy