Aktualności Biznes Prawo

Nowy Radca Prawny zasilił szeregi Kancelarii Ożóg Tomczykowski

Kancelaria Ożóg Tomczykowski, nieprzerwanie od ponad 15 lat rozwija zakres swoich działań oraz poszukuje talentów, które będą tworzyły silny zespół ekspertów. Do Kancelarii Ożóg Tomczykowski dołączył Radca Prawny Marek

Data publikacji: 2019-10-10
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nowy Radca Prawny zasilił szeregi Kancelarii Ożóg Tomczykowski
Kategoria: BIZNES, Prawo

Kancelaria Ożóg Tomczykowski, nieprzerwanie od ponad 15 lat rozwija zakres swoich działań oraz poszukuje talentów, które będą tworzyły silny zespół ekspertów. Do Kancelarii Ożóg Tomczykowski dołączył Radca Prawny Marek Kończak.

Nowy Radca Prawny zasilił szeregi Kancelarii Ożóg Tomczykowski BIZNES, Prawo - Kancelaria Ożóg Tomczykowski, nieprzerwanie od ponad 15 lat rozwija zakres swoich działań oraz poszukuje talentów, które będą tworzyły silny zespół ekspertów. Do Kancelarii Ożóg Tomczykowski dołączył Radca Prawny Marek Kończak.

Kancelaria Ożóg Tomczykowski, nieprzerwanie od ponad 15 lat rozwija zakres swoich działań oraz poszukuje talentów, które będą tworzyły silny zespół ekspertów.  Do Kancelarii Ożóg Tomczykowski dołączył Radca Prawny Marek Kończak.

Marek Kończak specjalizuje się w międzynarodowym prawie podatkowym, podatku dochodowym od osób prawnych, podatkowym doradztwie transakcyjnym oraz w prawie handlowym. Dotychczas uczestniczył w wielu projektach restrukturyzacyjnych, zarówno krajowych i transgranicznych. Doradzał m.in. zagranicznym funduszom inwestycyjnym oraz firmom z sektora nieruchomości, a także prowadził liczne postępowania podatkowe. Doświadczenie zawodowe zdobywał w kancelariach prawnych oraz w Dziale Podatków Międzynarodowych globalnej firmy audytorsko-doradczej.

 

Marek będzie kolejnym z filarów Zespołu Podatków Transakcyjnych, który został utworzony w marcu tego roku.

 

– Dołączenie do zespołu Podatków Transakcyjnych w Kancelarii Ożóg Tomczykowski to dla mnie nowe wyzwanie i szansa na rozwój. Wierzę, że będę mógł wykorzystać swoje doświadczenie, ale jednocześnie też skorzystać z wiedzy kolegów ekspertów z Kancelarii. – mówi Marek Kończak.

 

Marek Kończak jest absolwentem dwóch kierunków na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie – prawa i ekonomii.

Witamy Marka w Kancelarii! Wiem, że z jego doświadczenia i wsparcia  skorzystają nie tylko nasi Klienci, ale także cała Kancelaria. Doradzamy w coraz większej liczbie transakcji na rynku M&A oraz w innych podatkowych projektach transakcyjnych i reorganizacyjnych. Marek posiada doskonałe kwalifikacje aby wspierać naszych Klientów i być jednym z liderów zespołu – komentuje mec. Bartłomiej Biały, szef Praktyki Podatków Transakcyjnych w Kancelarii Ożóg Tomczykowski.

A to już wiesz?  Split payment – dochodowy interes dla budżetu państwa. A co na to biznes?

 

Kancelarii:

Kancelaria Ożóg Tomczykowski od wielu lat świadczy usługi kompleksowego doradztwa prawno-podatkowego. Prawnicy i doradcy podatkowi Kancelarii zajmują czołowe miejsca w krajowych i międzynarodowych rankingach branżowych, a z usług Kancelarii korzystają przedsiębiorcy z całej Polski i klienci zagraniczni. Zespół kilkudziesięciu ekspertów z Kancelarii wspiera klientów w takich obszarach jak: CIT, PIT, VAT, podatek akcyzowy, ceny transferowe, postępowania podatkowe i sądowo – administracyjne, compliance, prawo handlowe, fuzje i przejęcia oraz sukcesja w biznesie. 

 

Kontakt dla mediów:

Anna Kalbarczyk

Tel. kom.: +48 506 385 156

[email protected]

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Nowy Radca Prawny zasilił szeregi Kancelarii Ożóg Tomczykowski BIZNES, Prawo - Kancelaria Ożóg Tomczykowski, nieprzerwanie od ponad 15 lat rozwija zakres swoich działań oraz poszukuje talentów, które będą tworzyły silny zespół ekspertów. Do Kancelarii Ożóg Tomczykowski dołączył Radca Prawny Marek Kończak.
Hashtagi: #BIZNES #Prawo

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy