Polska Wiadomości branżowe

UNICEF – Prezenty bez pudła

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Wszyscy szukamy najlepszego prezentu dla swoich bliskich. Teraz możemy kupić im niepowtarzalny podarek, taki który uszczęśliwi dzieci z najuboższych regionów świata.  Realizując

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Wszyscy szukamy najlepszego prezentu dla swoich bliskich. Teraz możemy kupić im niepowtarzalny podarek, taki który uszczęśliwi dzieci z najuboższych regionów świata.  Realizując program UNICEF Polska, epay Polska wprowadza do wybranych sklepów HDS specjalne karty podarunkowe ?Prezenty bez Pudła?. Całkowity dochód
z ich sprzedaży jest przekazywany na działania pomocowe UNICEF.
Karty dostępne są w czterech nominałach, dzięki czemu już 15 złotych może odmienić życie potrzebującego dziecka.

Dzięki współpracy epay Polska oraz UNICEF Polska, w prosty sposób można przekazać pieniądze na szczytny cel, jakim jest dostarczenie najmłodszym niezbędnych środków do przeżycia czy rozpoczęcia podstawowej edukacji. Każda z czterech kart podarunkowych pozwala na zakup pakietu niezbędnych leków, żywności lub materiałów szkolnych, które zostaną przekazane najbardziej potrzebującym. Każdy zakupiony pakiet wysyłany jest do jednego z ponad 150 państw, w których prowadzone są programy UNICEF.  

W wybranych punktach HDS dostępne będą cztery karty o nominałach od 15 do 80 złotych. Każda z nich odpowiada innemu pakietowi kupowanemu na rzecz dzieci. Kupując Karty Podarunkowe ?Prezenty bez pudła? dokładamy swoją cegiełkę do środków, jakie UNICEF przeznacza na pomoc dzieciom.  W paczce znajdą się materiały używane przez UNICEF w terenie ? żywność terapeutyczna, szczepionki, materiały edukacyjne, terapeutyczne mleko. Dla wielu dzieci taki podarunek będzie najlepszym prezentem, jaki możemy im przekazać.

Jeden mały gest z naszej strony może mieć wielkie znaczenie. Kupując kartę za 15 złotych zlecamy zakup i dostarczenie Pakietu Ratunkowego, w którym znajdzie się dzienna dawka żywności terapeutycznej. Dwukrotnie wyższa kwota zapewni 40 szczepionek przeciwko polio, odrze i tężcowi. Edukację młodych ludzi można wesprzeć sumą 50-ciu złotych, za które zakupione zostaną materiały szkolne, takie jak książki, zeszyty i ołówki dla 4 dzieci. Natomiast kupując kartę o nominale 80-ciu złotych zapewniamy dzieciom pakiet odżywczy, w którym znajdzie się zapas terapeutycznego mleka i herbatników dla 4 niedożywionych maluchów.

A to już wiesz?  Uważaj na fałszywe e-faktury

Dzięki zebranym środkom paczki zostaną nadane z magazynu UNICEF w Kopenhadze i trafią do jednego z ponad 150 państw w których działa organizacja. Każda osoba, która kupi kartę podarunkową, może potwierdzić swój zakup poprzez wydrukowanie specjalnego dyplomu ? wystarczy wejść na stronę www.prezentybezpudla.pl/certyfikat i podać unikalny numer znajdujący się na karcie pod kodem kreskowym. Elektroniczny ?Certyfikat zakupu? zawiera krótki opis wybranego pakietu. Dodatkowo możemy w wyznaczonym miejscu podać imię i nazwisko osoby, w imieniu której ufundowaliśmy prezent.

Więcej informacji na temat Kart Podarunkowych ?Prezenty bez pudła? znajduje się na stronie internetowej: www.epaypolska.pl.

Dodatkowe informacje:

epay Polska -dywizja należąca do Euronet Polska Sp. z o.o. Euronet Polska Sp. z o.o. działa w ramach Euronet Worldwide, Inc. (NASDAQ: EEFT). epay Polska jest wiodącym w Polsce dystrybutorem elektronicznych doładowań produktów przedpłaconych (m.in. kont telefonów komórkowych) za pomocą terminali POS i bankomatów. Dodatkowo, pod marką epay dostępne jest szerokie portfolio produktów i usług takich jak: karty do rozmów międzynarodowych VoIP, karty przedpłacone i prezentowe, a także płatności kartą i płatności domowych rachunków. Ponadto, w aplikacji  epay, dostępne są kupony AUDIOTEKA służące do zakupu  audiobooków do pobrania na swój komputer oraz karty paysafecard oraz Ukash służące do płatności internetowych.

UNICEF – organizacja humanitarna i rozwojowa działająca na rzecz dzieci. Od ratujących życie szczepień, przez budowę szkół, po natychmiastową pomoc w sytuacji klęski humanitarnej – UNICEF robi wszystko, by dzieciom żyło się lepiej. Pracuje w małych wioskach i z rządami państw, bo uważa, że każde dziecko, niezależnie od miejsca urodzenia, koloru skóry czy religii ma prawo do zdrowego i bezpiecznego dzieciństwa  www.unicef.pl

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy