Polska Wiadomości branżowe

Anna Pikura sponsorem majówki Land Rovera i imprezy dla niepełnosprawnych

W sobotę 18 maja w siedzibie firmy Land Servis w Wieliczce odbyła się kolejna majówka właścicieli i miłośników marki Land Rover. W imprezie wzięli udział także podopieczni z Fundacji Osób Niepełnosprawnych w  Podolanach. Jednym ze

W sobotę 18 maja w siedzibie firmy Land Servis w Wieliczce odbyła się kolejna majówka właścicieli i miłośników marki Land Rover. W imprezie wzięli udział także podopieczni z Fundacji Osób Niepełnosprawnych w  Podolanach. Jednym ze sponsorów tej imprezy była Anna Pikura.

Atmosfera na majówce była prawdziwie rodzinna. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji: od dmuchańcy dla dzieci, toru przeszkód, basenu z kulkami, zjeżdżalni po niezwykle widowiskowe pokazy Szkoły Miecza Bu Jutsu Kan czy lotnictwa modelarskiego w wykonaniu reprezentanta kadry narodowej Polski  Macieja Żarnowskiego.

Dużym powodzeniem wśród gości z Podolan cieszył się pokaz old timerów brytyjskich marek oraz fantastyczne prezentacje zaprzyjaźnionych globtroterów z ?Cafe Kontynenty? oraz ?Przygód 4×4?. Jak co roku nie zabrakło tradycyjnych prób sportowych oraz przejażdżki malowniczymi szutrowymi drogami Pogórza Wielickiego.

O godz. 18 wśród braw, emocji i uśmiechów nastąpiło rozdanie nagród, wśród których wyjątkowe wrażenie robiły ekskluzywne biokosmetyki marki Anna Pikura.

Nasi niepełnosprawni przyjaciele z Podolan w zamian za wspaniałą imprezę obdarowali sponsorów i organizatorów drewnianymi aniołami stworzonymi na warsztatach terapuetycznych. Zapewniają, że niezawodnie przynoszą one szczęście obdarowanym.

Więcej na: www.annapikura.com (kolagen – producent)

Dystrybucja: Prestige SEO

Firma AP Ltd. Sp. z o.o. Sp. k. jest producentem ekskluzywnych biokosmetyków marki ANNA PIKURA (linia kosmetyków obejmuje AP BIOAKTIV Kolagen, biokremy botaniczne, kolagenowy suplement diety – kapsułki SENSATION, zestawy do pielęgnacji dłoni i stóp, wodę termalną oraz profesjonalne preparaty gabinetowe likwidujące zmarszczki, żylaki, rozstępy), prowadzi też luksusowe Kliniki Odnowy Kolagenowej. Marka ANNA PIKURA obejmuje także zaawansowane technologicznie urządzenia zabiegowe najwyższej generacji do salonów kosmetycznych .

Tysiące klientów zaufało naszej firmie, zamawiając rewolucyjny kolagen aktywny biologicznie, czysto roślinne biokremy i inne nowatorskie produkty na światowym poziomie. Cechujemy się nieskazitelną etyką i wyjątkową troską o dobro naszych Klientów.

A to już wiesz?  Trzecia edycja Samsung Irena Run już za nami

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy