Wydarzenia

Gwiazdy na karnawałowym przyjęciu w Novotel Warszawa Centrum

Informacja prasowa Warszawa, 20 lutego 2019r. Gwiazdy na karnawałowym przyjęciu w Novotel Warszawa Centrum Wczoraj, 19 lutego, w hotelu Novotel Warszawa Centrum odbyło się wyjątkowe

Informacja prasowa

Warszawa, 20 lutego 2019r.

Gwiazdy na karnawałowym przyjęciu w Novotel Warszawa Centrum
Wczoraj, 19 lutego, w hotelu Novotel Warszawa Centrum odbyło się wyjątkowe karnawałowe przyjęcie. Wydarzenie zostało przygotowane przez warszawskie hotele grupy Orbis i AccorHotels, a rolę gospodyni pełniła Dorota Gardias. Swoją obecnością event uświetnili m. in. Krzysztof Ibisz, Grażyna Wolszczak i Agnieszka Hyży. Gwiazdą wieczoru była Kayah, która wraz z Marcinem Wyrostkiem i zespołem Coloriage dała wspaniały, porywający publiczność koncert.

Hotele Grupy Orbis i AccorHotels w Warszawie słyną z organizacji emocjonujących wydarzeń, m.in. Mercure Fashion Night czy muzycznych kampanii rodziny hoteli ibis, które na stałe wpisały się w eventową mapę Warszawy. Zawsze przyciągają tłumy gwiazd. Nie inaczej było tym razem.

Przez pełen niespodzianek wieczór gości przeprowadziła czarująca Dorota Gardias. Wśród publiczności znaleźli się Krzysztof Ibisz, Grażyna Wolszczak, Agnieszka Hyży, Lidia Kopania, Katarzyna Paskuda oraz modelka i organizatorka konkursu „Miss Earth” – Francys Barazza-Sudnicka. Wydarzenie odwiedzili również Mattia i Ellie tworzący zespół BeMy – ambasadorzy kampanii „Get to Sziget”. Nie zabrakło również wschodzących gwiazd muzycznego świata, czyli wokalistki Poli Rise oraz muzyka Buslava.
Jak podkreślił witając gości Stefan Potocki, VP Operation Economy & Midscale Brands Region Warszawa i Łódź – Wiele hoteli z portfolio grupy Orbis i AccorHotels to miejsca kultowe, znane i lubiane przez mieszkańców, stanowią nieodłączną część krajobrazu stolicy.

Podczas karnawałowego przyjęcia hotele po raz kolejny udowodniły, że pozycja lidera rynku jest uzasadniona – przygotowały dla gości atrakcje kulinarne, prezentując swoje koncepty gastronomiczne, oraz konkursy z podróżniczymi nagrodami. Muzyczne emocje zapewnił koncert Kayah, która w akompaniamencie Marcina Wyrostka i zespołu Coloriage porwała publiczność do zabawy.
Grupa Orbis i AccorHotels w Warszawie posiada 12 własnych hoteli reprezentujących 6 różnych marek: od ekonomicznych – ibis, ibis Styles, ibis budget, poprzez segment midscale – Novotel i Mercure, po luksusową markę Sofitel.

A to już wiesz?  MotoClassic Wrocław 2017 w Zamku Topacz

Grupa Hotelowa Orbis:
Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce i w Europie Wschodniej oferująca 21 000 pokoi w ponad 130 hotelach. Orbis jest wyłącznym licencjodawcą marek AccorHotels w 16 krajach w tym w Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Estonii, na Litwie, Łotwie, w Macedonii, Mołdawii, Polsce, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i na Węgrzech. Hotele działają pod markami Sofitel, MGallery by Sofitel, Pullman, Novotel, Mercure, adagio, ibis, ibis Styles i ibis budget. Rozpoznawalne na świecie marki gwarantują jakość usług o zróżnicowanym standardzie od luksusowych hoteli 5-gwiazdkowych po ekonomiczne 1-gwiazdkowe.

Od 1997 roku Orbis SA jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Strategicznym inwestorem Orbisu jest AccorHotels, wiodący na świecie operator hotelowy.

O AccorHotels:
AccorHotels jest wiodącą na świecie grupą hotelową działającą na rynku turystyki i usług lifestylowych, liderem innowacyjne rozwiązań cyfrowych, który oferuje wyjątkowe doświadczenia z pobytu w ponad 4600 hotelach, kurortach i rezydencjach zlokalizowanych w 100 krajach. Mając w portfolio luksusowe marki o międzynarodowej renomie od luksusowych po ekonomiczne, od wysokiej do średniej kategorii, a także marki lifestylowe, AccorHotels od ponad 50 lat dostarcza specjalistyczną wiedzę i know-how w zakresie usług hotelowych. Poza podstawową działalnością hotelową AccorHotels rozwinął z sukcesem sieć swoich usług stając się światowym liderem w wynajmie luksusowych prywatnych rezydencji z ponad 10.000 atrakcyjnych obiektów na całym świecie. Grupa jest również aktywna w segmencie usług concierge, co-working, gastronomicznych, organizacji wydarzeń, rozwiązań w zakresie nowych technologii. Dzięki międzynarodowemu zespołowi ponad 250 000 zaangażowanych pracowników AccorHotels deklaruje realizację ważnej, głęboko zakorzenionej w ich sercach misji – „by każdy gość czuł się mile widziany” (Feel Welcome). Goście mogą uczestniczyć w jednym z najlepszych na świecie hotelowych programów lojalnościowych – Le Club AccorHotels. Grupa AccorHotels aktywnie działa wśród społeczności lokalnych i jest zaangażowana w realizację zadań z zakresu zrównoważonego rozwoju i zobowiązań solidarnościowych poprzez wdrażanie spójnego programu PLANET 21 Acting Here, w ramach którego pracownicy, goście i partnerzy wspólnie przyczyniają się do osiągania zrównoważonego wzrostu. Od 2008 roku AccorHotels Solidarity Endowment Fund w sposób naturalny uzupełnia działalności i wartości Grupy, wspomagając walkę przeciwko społecznemu i materialnemu wykluczeniu będącemu udziałem najbardziej pokrzywdzonych członków społeczeństwa.

A to już wiesz?  Przecinek i Kropka 2013 czyli Konkurs na Najlepszą Książkę Dziecięcą

Akcje Accor SA są notowane na giełdzie Euronext w Paryżu (kod ISIN: FR0000120404) oraz na rynku pozagiełdowym w Stanach Zjednoczonych (kod: ACRFY).

Informacje i rezerwacja: accorhotels.group lub accorhotels.com
Zapraszamy do polubienia nas i śledzenia w serwisach Twitter i Facebook

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy